Aurelijos Šimkutės paroda „Išmõnės“.

VšĮ Telšių menų inkubatoriuje  – atidaryta Lietuvos dailininkų sąjungos narės, juvelyrės, mažosios metalo plastikos kūrėjos – Aurelijos Šimkutės paroda „Išmõnės“.

2007m. Baigusi Telšių dailės fakulteto Juvelyrikos ir kalvystės studijas, Aurelija surengė 5-ias Autorines parodas, dalyvavo 31-vienoje Grupinėje parodoje ir grįžo į Telšius, pristatyti savo kūrybos,  sukauptos per pastaruosius metus.

Pasak kūrėjos paroda „Išmõnės“,tai stabtelėjimas, kai vyksta nekonkretus tvyrojimas tarp žemės ir dangaus.Viename nejudriame tylos taške, kai mintys nebetriukšmauja, o lėkimas sustoja – vakar diena, ši minutė, bei rytojus pasirodo daug aiškesni, nei blyksniais besimainantys kasdienėje skuboje. Ši akimirka skirta savo būties taško įvertinimui, idant suvoktum savo tolimesnę judėjimo kryptį; siekimui didžiojo tikslo, nebūtinai  sąmoningai apspręsto ir įvardyto, bet būtiniausiai žydinčio sąmonėje, teikiančio gyvybinės energijos kiekvienam tikslingam judesiui – kad ir visiškai  nereikšmingam,  bet detonuojančiam sąmonės blykstelėjimą,  minties pradžią.

………………………………………..

 Vidiniai gyvenimai įgavę bronzos kūnus, išlaukti ir išilsėti.

Susibūrę tylai ir įsiklausymui.

 Paroda „Išmõnės“

 04. 11.- 05. 31.

Telšių menų inkubatorius, Galerija

(Muziejaus g. 29, Telšiai)