Apie mus

 

 

 

VšĮ Telšių menų inkubatorius įgyvendino projektą Palankių sąlygų pradedančiųjų menininkų ir su menu susijusių verslų subjektų veiklai sudarymas Telšių regione“,
kuris finansuotas iš Lietuvos 2007–2013 metų Europos Sąjungos paramos lėšų pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos priedo VP2.2-ŪM-02-V priemonę „Asistentas 2“.

Projektas inicijuotas dėl kultūros paveldo objekto Amatų mokyklos pastato nepatenkinamos būklės ir jaunų kūrybingų žmonių nedarbo problemos.

Įgyvendinant projektą buvo rekonstruotas kultūros paveldo objektas, Amatų mokyklos pastatas (1609,36 m2), įrengtos metalo dirbtuvės, juvelyrikos centras, rūbų dizaino studija, spalvotųjų ir tauriųjų metalų liejykla, baldų dizaino ir restauravimo dirbtuvės, įrengti biurai su baldais, įrengimais, kompiuterine technika.

Projekto metu įrengtose patalpose ir dirbtuvėse jauni kūrybingi žmonės lengvatinėmis sąlygomis gali kurti ir pradėti savo verslus.

 

MENŲ INKUBATORIAUS TIKSLAI:

  • sutelkti įvairių meno šakų menininkus, jų grupes ir su menu susijusius verslus (kūrybinė industrija) plėtojančius asmenis vienoje erdvėje;
  • sudaryti sąlygas menininkams kurti ir pristatyti publikai savo darbus;
  • padėti menininkams pradėti nuosavą verslą;
  • sudaryti palankesnes sąlygas su menu susijusių verslų plėtrai;
  • aktyvinti visuomenės bendradarbiavimą kultūriniame gyvenime;
  • prisidėti prie kultūros paveldo išsaugojimo.

Menų inkubatorius žemesne nei rinkos kaina smulkaus ir vidutinio verslo kūrybinių verslų atstovams nuomoja patalpas, kompiuterius, įrengimus ir technologijas lengvatinėmis sąlygomis.